DSR
Belgelendirme

DSR Uluslararası Gözetim ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti. uluslararası akreditasyon kurallarına tam uyum başta olmak üzere, kurum kültürümüz ve etik ilkelerinden ödün vermeden Belgelendirme ve Gözetim sektöründe ülkemizin en saygın kuruluşlarından biri olma amacındadır.


  • Ücretsiz Danışma Hattı
  • Uzman Denetim Ekibi
  • Öncü Referanlar

Uluslararası Gözetim Belgesi

DSR Uluslararası Gözetim ve Belgelendirme Hizm. Ltd. Şti. İstanbul’da 02 Mayıs 2014 tarihinde 8561 sayılı resmi gazetede yayımlanan ilanla kurulmuştur.

Uluslararası ve ulusal saygın belgelendirme ve gözetim firmalarında uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikime sahip yöneticileri öncülüğünde kurulan şirketimiz, globalleşen dünyada ülkemizin hak ettiği yeri alabilmesi amacıyla, sanayi ve hizmet sektöründe kalite bilincinin yayılmasına yardımcı olmayı görev olarak benimsemiş ve bu bağlamda, gözetim ve denetimlerde katma değer sağlamaya yönelik bir yaklaşım içinde bulunmayı ilke edinmiştir.

Akreditasyon Sertifikası

DSR ULUSLARARASI GÖZETİM VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

TÜRKAK tarafından yapılan denetim sonucunda TS EN ISO/IEC 17021-1:2015, ilave olarak ISO/IEC 27006 Standardlarına göre Ek'te yer alan kapsamlarda akredite edilmiştir.

IAS Akreditasyon Belgesi

DSR ayrıca IAS (Amerikan) Akreditasyonuna sahip uluslararası bir belgelendirme kuruluşudur. DSR’nin belgelendirmeye yetkili olduğu standartlar aşağıdaki gibidir:

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ